Reference

Naše stěhovací služba pomohla už více než 200 rodinám či jednotlivcům v jejich (ne)lehké životní situaci. Často stěhujeme například babičky a dědečky do domovů pro seniory. Každý člověk má svůj příběh a my snažíme přinést do něj alespoň malý pozitivní střípek. Starosti se stěhováním vyřešíme za Vás... Rádi bychom Vás seznámili s ohlasy našich zákazníků a představili Vám subjekty, které si vybraly naši stěhovací službu.

Když jsme potřebovali přestěhovat naši maminku do domova důchodců, dali jsme na doporučení známých a zavolali jsme firmu Stěhování Adamec. Domluva byla bezproblémová, stěhování taktéž. 

                                                                 Děkujeme, Málkovi

Firmu Stěhování Adamec jsem využil pouze jednou, ale pokud bych se opět stěhoval, byl bych rád, aby mě stěhovala přávě tato firma. Rychlé jednání, vše mi bylo vysvětleno, pracovníci, kteří mě stěhovali ochotní a vše pečlivě zabalili. Hodnocení za jedna. 

                                                                 Děkuji za Vaše služby, Zdeněk Sláma

Koho jsme ještě stěhovali: Ministerstvo zemědělství ČR, Dětský dům Senožaty, Dětský dům Humpolec, Probační a mediační služba Pelhřimov, Metropolitní síť Humpolec, Zámečniství Simandl Pacov ... a další (můžete být třeba Vy)!